پسرانه, مد و پوشاک

نحوه ست کردن لباس نوزادی پسرانه پاییزی

ست زمستانه لباس نوزادی

فصل ها در رقص ابدی زندگی همدیگر را تغییر می دهند. خیلی زود نوبت پاییز هم می شود. بسیاری از ما با آغوش باز به استقبالش می رویم. چون فصل زیبایی است که در آن طبیعت با تغییر رنگ ها بازی می کند. در پاییز گرمی تابستان جای خود را با نسیم خنک صبحگاهی و سردی هوای شبانگاهی عوض می کند. هر پدر و مادری به کودک خود اهمیت می دهد و در این فصل برایش ست پاییزی پسرانه و دخترانه تهیه می کند. تا هم در بیرون از خانه و هم در داخل خانه احساس راحتی داشته باشد. برای والدینی که صاحب فرزند پسر هستند انتخاب ست پاییزی پسرانه به یک چالش واقعی تبدیل می شوند. در این بخش لیستی از بهترین ست پاییزی پسرانه معرفی شده است که می تواند به شما در انتخاب لباس مناسب برای پسر دلبندتان کمک کند.

 

1-ست بلوز استین بلند و شلوار

ست بلوز نوزادی پسرانهیکی از ضروری ترین ست نوزادی پسرانه ست بلوز آستین بلند و شلوار است. همیشه چند بلوز آستین بلند در کمد لباس لباس نوزادتان داشته باشید. آب و هوا بسرعت می تواند تغییر کند. از بلوزهای آستین بلند به رنگ های پاییزی مثل رنگ زرد، خاکستری روشن یا طوسی، نارنجی، قرمز اتشین و … استفاده کنید. بلوزهای آستین بلند با طرح دوچرخه، طرح اسکیت، ماشین، حیوانات، شخصیت های کارتونی و اسپرت همیشه برای پسربچه ها دوست داشتنی هستند.

 

2-ست سویشرت و شلوار

یکی از محبوب ترین ست پاییزی پسرانه ست سویشرت گرم پاییزه و شلوار است مثل سویشرت توکرکی، سویشرت اسپرت، سویشرت پلار گرم و …

 

3-ست هودی و شلوار

ست پاییزی پسرانه نوزادی

گاهی اوقات سلیقه ما با چیزی که کودکمان ترجیح می دهد متفاوت است. بنابراین به عنوان یک بزرگسال لازم است عاقلانه تر عمل کنیم. همیشه ست پاییزی پسرانه را از برندهای معتبری مثل لوپیلو، ارنستینگ فمیلی، پپرتس و … انتخاب کنید اما به کودکتان اجازه دهید تا لباس مورد علاقه اش را به سلیقه خود انتخاب کند. هودی های توکرکی و هودی کتان داخل موهر از بهترین نوع هودی پسرانه هستند. هودی با طرح حیواناتی مثل روباه، خرس، طرح ماشین و طرح اسپرت همیشه برای پسربچه ها دوست داشتنی هستند.

 

4- ست پولوشرت نخ پنبه لوپیلو و شلوار

پولوشرت ها در دو نوع آستین کوتاه و آستین بلند عرضه می شوند. برای ست پاییزی نوزادی پسرانه فرزندتان می توانید از پولوشرت آستین بلند پنبه ای یا نخ پنبه ای همراه با یک شلوار جین یا شلوار اسلش استفاده کنید.

 

5-بادی آستین بلند نوزادی و شلوار

اگر کودکتان تازه متولد شده یا کمتر از دو سال سن دارد ست پاییزی پسرانه بادی آستین بلند و شلوار می توان استفاده کرد. بادی های نوزادی مثل بادی نوزادی آستین بلند و زیر دکمه دار برند لوپیلو آلمان لباس پسرانه بسیار شیک و ضد حساسیتی هستند.

 

 6-ست پیراهن بافتنی، شلوار و کلاه بافتنی

لباس های بافتنی مخصوص فصل پاییز و زمستان هستند. همه ما پاییز و زمستان را با لباس های بافتنی به خاطر می آوریم. ست پیراهن بافتنی پسرانه آستین بلند، شلوار گرم و کلاه و دستکش بافتنی یکی از جذاب ترین ست پاییزی پسرانه است.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *