لباس نوزادی

انواع ست لباس نوزادی پسرانه مجلسی

boy-clothing-sets

انتخاب ست لباس نوزادی پسرانه مجلسی اهمیت زیادی در ظاهر کودک شما خواهد داشت. سعی کنید از همان ابتدا لباس های مناسبی را برای نوزادتان انتخاب کنید هم به لحاظ جنس لباس و هم ظاهر آن. لباسی که در کنار کیفیت باعث شود فرزندتان شیک و خوش پوش بنظر برسد. این باعث می شود تا نه تنها فرزندتان در آینده خوش سلیقه باشد بلکه روی تصوری که اطرافیانتان نسبت به کودکتان دارند هم تاثیرگذار است.

پدر و مادر بودن یک شادی ناب و خالص است. والدین می توانند تکه ای از وجودشان را در دستان خود بگیرند. شاهد رشدش باشند. و از هر تجربه ای که در کنارش دارند لذت ببرند!

پوشاندن لباس نوزادی یکی از لذت بخش ترین و هیجان انگیزترین تجربیات است. چه مادر باشد یا پدر هر دو با هیجان لباس های نوزادی مجلسی را برای مهمان های کوچک خود خریداری می کنند. گرچه همه نوزادان در هنگام پوشیدن لباس مجلسی جذاب بنظر می رسند. اما این واقعیت دارد که بازار تا حدودی بیشتر شامل لباس نوزادی مجلسی دخترانه است. همه مغازه ها پر از لباس های کوچک دوست داشتنی، لوازم تزئینی، لباس های توری زیبا، لباس شب دخترانه هستند. در عوض گزینه های انتخاب لباس نوزادی مجلسی پسرانه محدود است. والدینی که فرزند پسر دارند اغلب برای یافتن یک لباس مجلسی خوب برای پسران مشکل دارند. با این حال، بعضی از برندهای لباس مدرن لباس های مجلسی شیک و جذابی برای پسران دارند.

بیشتر اوقات والدین یک پسربچه در مورد انتخاب لباس فرزندشان سردرگم می شوند. این موضوع به ویژه زمانی اتفاق می افتد که مجبور باشند برای مهمانی رسمی، جشن بزرگ و یا یک عروسی لباس مجلسی برای پسر کوچکشان انتخاب کنند.

 

ست لباس نوزادی پسرانه مجلسی

در این پست ما چند ایده برای انتخاب لباس نوزادی مجلسی پسرانه برایتان مطرح ساخته ایم.

1-جنتلمن کوچک

همه والدین آرزو دارند که شاهد رشد فرزندشان باشند. ببینند که به یک مرد جوان و باوقار تبدیل می شود. وقتی پسربچه تان هنوز نوزاد است باز هم می توانید این رویای خود را با پوشاندن یک لباس بعنوان یک مرد کوچک خوش تیپ و جذاب زنده کنید. خیلی از برندهای لباس ست کت و شلوار پاپیون دار، کمربند و پیراهن مجلسی برای نوزادان هم ارائه می کنند. اگر می خواهید ظاهر آقای کوچک خود را جذاب تر کنید می توانید از عینک تزئینی مخصوص لباس نوزاد برای چشمان فرزند خود استفاده کنید.

فراموش نکنید برای آلبوم خانوادگی خود از فرزندتان که مردانه لباس پوشیده عکس بگیرید.

2-ست تیشرت های شیک و شلوارهای جین گشاد

تیشرت و شلوار یک نوع لباس پسرانه اصلی است. هر پسربچه در هر سنی که باشد در کمد لباسش چند تیشرت و شلوار جین خواهد داشت. پسربچه خود را با تیشرت های رنگارنگ در رنگ های روشن و شاد با طرح های گرافیکی مثل تیشرت جودون پپرتز آلمان ، پک دو عددی بلوز نوزادی با طرح گورخر لوپیلو آلمان و شلوارهای جین پهن و کمرکش بپوشانید. هم در داخل خانه و هم برای بیرون از منزل و مسافرت مناسب خواهد بود. اگر می خواهید جذابیتش بیشتر شود از تیشرت های رنگارنگ با شخصیت های کارتونی و جذاب استفاده کنید.

در هنگام خرید تیشرت برای نوزاد جنس لباسی را انتخاب کنید که از پنبه ارگانیک باشد. تیشرت جودودن پپرتز از آن دسته تیشرت هایی است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. از پنبه ارگانیک ساخته شده و نه تنها برای نوزادان 5 ماهه بلکه برای کودکان یکساله تا 6 سال هم عرضه می شود و مناسب فصل بهار و تابستان می باشد. اگر نوزادتان درشت است چند سایز بزرگتر خریداری کنید. به عنوان مثال با اینکه نوزادتان 6 ماهه است اما به علت درشت بودن می توان لباس نوزادی یکساله را خریداری کرد. نوزادان به سرعت رشد می کنند به همین دلیل بهتر است در هنگام خرید سایزی بزرگتر از سایز فعلی نوزاد را خریداری کنید تا برایش کوچک نباشد و بتواند بارها از آن استفاده کند.

معمولا والدین تمایل دارند شلوار جین آبی خریداری کنند. با این حال می توان رنگ های مشکی، قهوه ای یا هر رنگ دیگری را هم امتحان کرد. انتخاب پیشنهادی ما لباس مجلسی برند لوپیلو آلمان است که از پنبه خالص و ارگانیک ساخته شده به همین دلیل نوزادتان هیچ نوع حساسیتی نخواهد داشت. از طرف دیگر دارای طرح های شیک و جذابی است.

3-ست سویشرت و هودی با شلوار خاکی

هودی ها این روزها از محبوب ترین لباس های بچه گانه محسوب می شوند. برای نوزادتان می توانید از هودی و سویشرت شیک و پیراهن های محلسی که دارای شخصیت های کارتونی، پازل، اشکال هندسی، رنگ های شاد و .. هستند استفاده کنید و …. همچنین می توانید پیراهن و هودی را با هم ست کنید. از لباس هایی با طرح عددی، الگوهای هندسی مثل مربع، مستطیل، مثلث و … استفاده کنید.

برای نوزادتان از یک هودی یا سویشرت نرم استفاده کنید. در هنگام انتخاب هودی و سویشرت به جنس لباس و کیفیت آن دقت کنید. پوست بدن نوزاد بسیار حساس است.

اگر نوزادتان 6 ماهه تا یکساله  یا بزرگتر است ست سویشرت و شلوار برند اوکایدی می تواند انتخاب ایده آلی باشد. این سویشرت مخصوص فصل پاییزو زمستان است.

4-انواع ست مادر و پسری و پدر و پسری را فراموش نکنید !

ست مادر و پسری و ست پدر و پسری از جذاب ترین ست لباس نوزادی مجلسی پسرانه است. البته اگر چند فرزند دارید می توانید لباس آنها را با هم ست کنید. اگر نمی توانید لباس ست شبیه هم پیدا کنید می توانید لباس نوزادی با طرح و دوخت شبیه به هم را خریداری کنید.

 

موارد دیگری که برای یک ست لباس نوزادی پسرانه جذاب باید درنظر بگیرید:

به مدل لباس دقت کنید

توجه به جزئیات خیلی کوچک مثل طرح و دوخت لباس گرچه به ظاهر بی اهمیت است اما تاثیر زیادی بر جذابیت لباس نوزادتان دارد. در انتخاب مدل لباس به رنگ شلوار و پیراهن نوزاد دقت کنید. سرهمی نوزادی از آن دسته لباس هایی است که می توان در هر موقعیتی از آن استفاده کرد. خرید لباس نوزادی مجلسی سرهمی مثل سرهمی پلار گرم اسپرت برند لوپیلو آلمان انتخابی هوشمندانه است.

رنگ مناسب انتخاب کنید

برای انتخاب رنگ لباس می توانید تمام رنگ های شاد و روشن را انتخاب کنید. در هنگام انتخاب لباس رنگ های مختلف را امتحان کنید و ببینید کدام رنگ بیشتر با رنگ پوست فرزندتان تناسب دارد.

برای هر مکانی لباس مناسب تهیه کنید

در نظر داشته باشید که هر مدل لباسی را نمی توان در هر جایی پوشید. به نوع مهمانی که میخواهید نوزادتان لباس را بپوشد توجه کنید. مهمانی خانوادگی است یا جشن تولد؟ رسمی است یا غیر رسمی؟

در صورتی که مهمانی دوستانه و خانوادگی است می توانید از لباس نوزادی مجلسی جین مثل بیلر اسپرت جین برند لوپیلو آلمان، سرهمی پسرانه فوق العاده گرم لوپیلو آلمان، ست تیشرت و شلوارک پاپیون دار و … استفاده کنید. برای مهمانی های رسمی از لباس نوزادی مجلسی جین استفاده نکنید. می توانید از کت و شلوار نوزادی یا تیشرت و شلوار استفاده کنید. برای مهمانی ها از بادی نوزادی استفاده نکنید. بادی نوزادی یک لباس راحتی است و نمی توان در مهمانی ها آن را استفاده کرد.

سخن آخر

امیدوارم این ایده ها برای انتخاب ست لباس نوزادی مجلسی پسرانه جدیدتان مفید باشد. در صورتی که انتقاد، پیشنهاد یا نظری در مورد انتخاب لباس مجلسی پسرانه دارید  می توانید از قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

همچنین می توانید با سر زدن به فروشگاه هپی پوش انواع لباس نوزادی مجلسی پسرانه و دخترانه را ببینید. فروشگاه آنلاین هپی پوش به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *